رازهای باکس گل پر فروش که باید بدانید!

رازهای باکس گل پرفروش که باید بدانید!

رازهای باکس گل پر فروش که باید بدانید! پرفروش‌ترین جعبه‌های گل اسراری دارند. بهترین هدیه گل است. باکس گل می‌تواند جلوه این کادو را دوچندان کند. باکس گل جعبه‌ای است که برای نگهداری و تزیین گل استفاده می‌شود. تزیین باکس گل از نمونه‌های آموزش گل‌آرایی است. هیچ‌کس نمی‌تواند ویژگی‌های آنها را به دلیل تنوع و مزایای آنها نادیده بگیرد. در ادامه این مقاله همراه سایت والا دیزاین باشید تا به بررسی یک باکس گل جذاب بپردازیم.

محتوا پنهان

انواع باکس گل

گوناگونی خرید باکس گل بی‌شمار است، جعبه‌های طراحی شده متفاوت هستند بر اساس سلیقه خود می‌توانید جنس و مدل ایده‌آل خود را انتخاب کنید.

رازهای باکس گل پر فروش که باید بدانید

رازهای باکس گل پر فروش که باید بدانید

  پرفروش‌ترین باکس‌های گل بر اساس اقسام آن به چهار مدل تقسیم می‌شوند از جمله: هدیه، تولد، عروسی و نوزاد متولد شده تقسیم می‌شوند (در آموزش اقسامی از سبد گل پرطرف‌دار می‌پردازیم). باکس گل از نظر جنس جعبه به سه دسته تقسیم می‌شود باکس گل فلزی، چوبی، شیشه‌ای.

باکس‌های گل روی خود قیمت دارند.

همان‌طور که می‌دانیم ارزان‌بودن گل باکس به معنای بی‌کیفیت بودن گل یا طرح آن نیست، بلکه می‌توان از روش‌های مختلفی استفاده کرد تا سبد گل قیمت کمتری داشته باشد.

شاخه‌های کمتر

اولین کاری که برای ساخت جعبه گل ارزان باید انجام دهید این است که از شاخه‌های گل کمتر استفاده کنید. می‌توانید این فضای خالی را با یک سبد گل جذاب با برگ آرایی و خلاقیت پر کنید.

تزیینات ارزان‌تر

جعبه را می‌توان با وسایل تزئینی ارزان‌تر و کمتر تزئین کرد. می‌توانید به‌جای رشته‌های مروارید یا جواهرات از روبان‌های رنگی ساده استفاده کنید.

جنس باکس

یک باکس گل‌کوچک با شاخه‌های گل کمتر، قیمت کمتری نسبت به جعبه گل بزرگ دارد و همچنین می‌توانید به‌جای جعبه گل‌های موجود در بازار از یک جعبه کادویی ساده استفاده کنید.

یک جعبه گل حرفه‌ای نکات کلیدی دارد.

اگر می‌خواهید گل‌های شما برای مدت طولانی‌تری تازه بمانند، این نکات را دنبال کنید.

  1. اگر جعبه گل در معرض نور خورشید قرار گیرد، گل‌ها پژمرده نمی‌شوند.
  2. اگر جعبه‌های چوبی مقوایی خیس باشند باعث تغییر شکل آن‌ها می‌شود. می‌توانید اسفنج خیس را با چسب محکم کنید و قبل از قراردادن داخل جعبه روی آن را با زرق‌وبرق بپوشانید.
  3. گل‌های تازه ماندگاری بیشتری خواهند داشت. ساقه گل‌ها را نباید به همین صورت قطع کرد. ارتفاع هر گل را نسبت به جایی که قرار است قرار دهید اندازه بگیرید، سپس آن را از وسط نصف کنید و داخل اسفنج قرار دهید.

چند مدل باکس گل پرفروش

بنابراین، سؤالی که در ذهن‌ها ممکن است ایجاد شود آن است که چیدمان گل برای سبد یا جعبه گل پرفروش را از کجا شروع کنیم؟ در پاسخ به این سؤال دو قسمت اصلی وجود دارد، جهت گل آرایی و انواع گل‌آرایی.

برای چیدمان جعبه گل سه جهت وجود دارد.

از بالابه‌پایین: در سبد گل‌های یک‌طرفه، پایه گل ترحیم و…

سبدهای گل و سفره‌های گرد از جلو به عقب دیده می‌شود.

مدل‌های مخروطی و توپی از چپ به راست هستند.

سه نوع گل در گل‌آرایی باکس وجود دارد.

گل‌های اصلی نوع اول که هر کدام باتوجه‌به طرح انتخاب می‌شوند، نوع دوم گل‌های حجمی که برای حجم دادن و ابهت بخشیدن به کار استفاده می‌شوند و نوع سوم گل‌های پرکننده فضای کار را پر می‌کنند و زیبایی ایجاد می‌کنند. اندازه آن افزایش می‌یابد.

آموزش گل‌آرایی باکس گل

آموزش گل‌آرایی باکس گل

در این گل‌آرایی جعبه‌هایی از حروف و اعداد وجود دارد. مراحل و نکات آموزشی در گل‌آرایی ادغام شده است. اگر گل در اسفنج زهکش قرار گیرد عمر گل بیشتر می‌شود.

گل‌های رز مینیاتوری، رز هلندی، میخک، گل داوودی خوشه‌ای، لیزیانتوس و آلسترومریا از جمله گل‌هایی هستند که می‌توان برای تزئین جعبه‌ها استفاده کرد.

انتخاب گل رز در گل‌آرایی یک انتخاب عالی و هوشمندانه برای داشتن یک باکس زیباست.گل رز بهترین پیشنهاد در جعبه اعداد و حروف است.

تمام جعبه‌های هندسی از یک اصل پیروی می‌کنند. لبه کار باید به‌اندازه گل باشد. امتیازدادن به این جعبه بسیار آسان است. گل‌های بهاری خارج از جعبه در جعبه‌های هندسی باقی می‌مانند.

گل‌آرایی باکس گل یک‌طرفه

چهار طرف اسفنج را شاخه‌ها قرار دهید تا هنگام بستن پاره نشود. بعد از محکم بستن اسفنج، شروع به چیدن برگ‌ها در سبد گل یک‌طرفه کنید. گل‌ها باید از بالابه‌پایین چیده شوند.ما همچنین به معرفی برگ‌های تزئینی پر کاربرد برای گل آرایی پرداختیم.

در سبد گل، گل‌های اصلی وجود دارد. ته سبد گل را می‌توان با گل‌های شرقی و رز پر کرد. لیزیانتوس، گل داوودی و گل‌های خوشه‌ای برای پر کردن فضاهای خالی عالی هستند.

سبد گل عیادتی

سبد گل عیادتی

بهترین کار این است که به قولی کار را دوقبضه کنید. خوراکی‌های رایج در عیادت بیمار را بخرید؛ اما نه همین‌طور خشک‌وخالی، آنها را با گل تزئین کنید. در این حالت شما با سبدی پر از گل و میوه و… به دیدن دوست و آشنای خود می‌روید و این خودش ایجاد یک حال و هوای خوب در روحیة بیمار است.

سعی کنید در سبد گل‌های عیادتی از رنگ‌های روشن استفاده کنید. مثل زرد و قرمز که به بیمار حس شادی، خوشحالی و دوست‌داشتن و دوست داشته شدن می‌دهد.

همچنین راهنمای خرید باکس گل برای تولد نوزاد از دیگر مقالات پرطرفدار است که میتوانید برای مطالعه‌ی بیشتر به لینک آن مرجعه کنید.

سؤالات متعدد

گل‌ها را برای جعبه گل باید در کجا قرار داد؟

در پاسخ به این سؤال دو قسمت اصلی وجود دارد، جهت گل‌آرایی و انواع گل‌آرایی.

جعبه گل به دسته‌گل مزایایی دارد آن مزایا چیست؟

تزئین جعبه گل بسیار راحت‌تر از دسته‌گل است؛ زیرا شکل‌ها و رنگ‌های مختلفی دارد.

جعبه گل از چه چیزی ساخته شده است؟

برخی از جعبه‌ها از مقوا، برخی از چوب و برخی از چرم ساخته شده‌اند.

کلام آخر

رازهای باکس گل پر فروش که باید بدانید! با تمرین و یادگیری این چند مرحله می‌توان توانایی و مهارت جدیدی را آموخت. از این توانایی می‌توان برای خوشحال کردن کسی یا تشکر از او استفاده کرد. این مهارت جذاب و سرگرم‌کننده است. آموزش گل‌آرایی را می‌توانید به‌صورت رایگان در این سایت دریافت کنید.

ویدیوهای باکس گل

ویدیوهای باکس گل قلب

ویدیوهای باکس گل عشق

ویدیوهای باکس گل زیبا

ویدیوهای باکس گل چوبی

5/5 - (38 امتیاز)
نگین حبیبی
من نگین حبیبی متولد 1379، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار هستم. علاقه‌مند به فعالیت در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم. امیدوارم از تمام مطالب منتشرشده از طرف بنده رضایت کامل داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره جهت خرید دوره های آموزشی و خدمات تیم والادیزاین