4 ایده جذاب برای دسته گل عروس

4 ایده جذاب برای دسته گل عروس

4 ایده جذاب برای دسته گل عروس! دسته‌گل عروس تنها دسته‌گلی است که می‌تواند بهترین لحظات زندگی یک فرد را تداعی کند. دسته‌گل نمایانگر زیبایی، طراوت و خوش‌شانسی است. هنوز هم همین‌طور است. دیزاین و طراحی دسته گل عروس از زمان‌های قدیم تا امروز خیلی متفاوت شده‌است. در این مقاله به بررسی انواع دسته‌گل عروس می‌پردازیمکه یکی از بخش‌های جذاب و دوست‌داشتنی آموزش گل‌آرایی است، پس همراه سایت والا دیزاین باشید.

4 ایده جذاب برای دسته گل عروس

4 ایده جذاب برای دسته گل عروس 2

4 ایده جذاب برای دسته گل عروس

مهم است که دسته‌گل را با سایر لوازم عروسی هماهنگ کنید. با استفاده از 4 ایده جذاب برای دسته گل عروس این مطلب ببینید کدام دسته‌گل با مراسم و سلیقه شما سازگاری بیشتری دارد.

دسته گل عروس گرد

لباس عروس‌های ساده برای دسته‌گل‌های گرد مناسب هستند. برای درست‌کردن یک دسته‌گل باید گل‌ها را از هم جدا کنید. به‌عنوان یک رهبر، یک شاخه گل قرار دهید. از گل برای کارکردن در اطراف آن استفاده کنید.

سر گل‌ها صرف‌نظر از اندازه آن‌ها باید یکسان باشد. تعداد گل‌های رز اطراف آن به‌اندازه و کوچکی سر گل بستگی دارد. پیدا کردی؟ گرفتی؟ در جاهای خالی ردیف دوم گل می‌گذاریم.

لیدر نباید از سر گل‌های ردیف‌های بعدی بزرگ‌تر باشد. این تعداد معمولاً بین 16 تا 18 شاخه گل طول می‌کشد. اگر یک ردیف دیگر اضافه شود، دسته‌گل بزرگ‌تر می‌شود.

یکی از موارد جداگانه دوره آموزش گل آرایی حرفه‌ای آموزش دسته گل عروس گرد است. با شرکت در دوره می‌توانید فایل را مشاهده کنید.

دسته گل عروس مدل فرمالیته

چنین دسته‌گلی بسیار محبوب است. طبیعت‌گرایانه و آزاد دوجمله‌ای هستند که شکل طبیعت را توصیف می‌کنند. مدل دسته گل عروس با رنگ‌های گرم جذابیت بیشتری دارد. بی‌نظمی آن زیبایی آن است. بر خلاف دسته‌گل‌های گرد عروس باید دست را آزاد گذاشت تا گل‌ها شکل بگیرند. از برگ‌های مختلف استفاده می‌شود. به طور خلاصه، هر چه رنگ و نوع گل نامنظم‌تر باشد، چشم‌نوازتر است. هرج‌ومرج باید نظمی داشته باشد.

شما باید درباره این آموزش تشریفات گل‌آرایی بدانید تا دسته گلی زیبا را طراحی کنید.

دسته گل عروس مدل آبشاری

دسته گل عروس مدل آبشاری

دسته گل عروس مدل آبشاری

مشتریان دسته‌گل‌ها سنشان بیشتر است. در این مدل گل و برگ باید بیشتر باشد. گل و برگی مثل لیندا و پاپیتال. در حین ساخت این دسته‌گل هرچه پایین بیاید گل‌ها باید بلندتر باشند به‌طوری‌که از سبک آبشاری بسیار استفاده می‌شد؛ اما در حال حاضر افراد کمی سراغ این نوع دسته‌گل می‌روند؛ اما این سبک‌کار همچنان جای خود را دارد. افرادی دارد که آن را دوست دارند. از این نوع دسته‌گل می‌توان برای مراسم تشریفاتی استفاده کرد. اگر شما بتوانید این موارد را رعایت کنید و یک گل آرایی عروسی فوق العاده را به همراه داشته باشید می‌توانید نتایج شگفت انگیزی را رقم بزنید.

دسته‌گل بهاری

گل رز مینیاتوری، گل داوودی خوشه‌ای، لیزیانتوس و حتی کاکتوس‌های کوچک در این نوع دسته‌گل گنجانده شده است. یک گل لیدر مانند گل رز می‌گذاریم و روی آن را با گل‌های مینیاتوری می‌پوشانیم. دسته‌گل را می‌توان به‌صورت دایره‌ای یا کاسه‌ای مدل داد. گل رز را اضافه کنید سپس کاکتوس و ارکیده را با سیم شاخه بزنید و به دسته‌گل بالا اضافه کنید. گل‌های دیگری نیز وجود دارند که آسیب‌ندیده‌اند.

آیتم دسته گل عروس بهاره بخشی از دوره آموزش گل آرایی است. اطلاعات این دوره باید توسط شما خوانده شود.

دسته‌گل باید در قسمت پایین تزئین شود.

ساقه‌های نخل باتلاقی برای ساقه‌های نامرتب بهترین هستند. ساقه نخل را می‌توان به‌اندازه مناسب برش داد و با چسب و نوار مقوا به دسته‌گل اضافه کرد.

دسته‌گل باید در قسمت پایین تزئین شود.

می‌توانید از کمان و مروارید استفاده کنید. گل‌هایی با برگ‌های عبا، لیندا و شمشیری ظاهر خوبی دارند. برای یادگیری گل‌آرایی دسته‌گل هم می‌‌توانید با سایت والادیزاین همراه باشید.

لوازم عروس

لوازم عروس

لوازم عروس

تاج عروس

بسیاری از افراد برای پایه تاج عروس از سیم یا شاخه استفاده می‌کنند. بهترین روشی که کار را منظم جلوه می‌دهد حتی تلفن است. در صورت استفاده از برگ در زیر کار جذابیت تاج دوچندان می‌شود.

برگ‌ها باید خیلی کوچک باشند. گلاب را با چسب بزنید و اسپری کنید. ترتیب کار زیر بر چرخش نوار کاترین تأثیر می‌گذارد. یک برگ و یک گل را به همین ترتیب ادامه دهید. یک ردیف گل را می‌توان در انتهای یا وسط تاج قرار داد. برگ‌ها یا گل‌های کوچک را در گوشه‌های کار قرار دهید.

در دسته گل عروس از گل اورینتال یا لیلیوم ساده هم استفاده می‌شود.

نکات لوازم جانبی

تاج یا دستبند باید گل‌های کوچکی داشته باشد. مثل گل رز مینیاتوری و عروس هلندی.

نخ باید با ابریشم بلند بسته شود. ابریشم از گوشه‌ها برای تثبیت سر هنگام گذاشتن تل استفاده می‌شود.

تمام دسته‌گل‌ها نکات طلایی دارند.

برخی از گل‌ها به‌صورت دسته‌ای فروخته می‌شوند. آن‌ها بخشی از حجم‌دهی هستند. در انتخاب گل باید دقت کنید؛ زیرا قیمت آن‌ها متفاوت است.

اگر دسته‌گل با قد و جثه عروس تناسبی نداشته باشد انگشتر و زیورآلات دست عروس دیده نشود. عروس‌های ریزجثه باید دسته‌گل‌های کوچکی به همراه داشته باشند.

اگر کمی خلاق هستید از کلیشه خارج شوید. اگر می‌خواهید دسته‌گلی بسازید که مهمانان را تحت‌تأثیر قرار دهد، گل‌های رز را رها کنید و از گل ارکیده و ادریسی استفاده کنید.

نکته: حتما مقاله با این گل‌های تزئینی، دسته گلت را رویایی کن! را مطالعه کنید تا بتوانید یک دسته گل رویایی را به همراه داشته باشید.

سؤالات مکرر

دسته‌گل عروس مصنوعی است یا طبیعی؟

اگر عاشق طبیعت هستید و می‌خواهید دسته‌گل را برای مدت طولانی نگه دارید، از دسته‌گل‌های طبیعی استفاده کنید، اما اگر می‌ترسید که گل‌ها کم‌رنگ شوند یا می‌خواهید دسته‌گل را برای مدت طولانی نگه دارید، از دسته‌گل مصنوعی استفاده کنید. با نشان‌دادن احساسات و عواطف ما استرس را کاهش می‌دهد.

از نظر قیمت چه دسته‌گلی انتخاب کنیم؟

در بهار و تابستان، گل رز بسیار ارزان‌تر از پاییز و زمستان است. قبل از طراحی دسته‌گل، بودجه و قیمت گل را ذکر کنید.

از چه گل‌هایی می‌توان در دسته‌گل استفاده کرد؟

گل رز سفید و قرمز قدیمی‌ترین گل‌های دسته‌گل هستند، اما می‌توانید از گل‌های دیگر استفاده کنید. از گل‌هایی استفاده کنید که مقاومت بالایی دارند.

سخن پایانی

4 ایده جذاب برای دسته‌گل عروس! در انتخاب دسته‌گل عروس باید به نوع مراسم و لباس عروس توجه کرد. انتخاب نوع گل در طول فصل هوشمندانه است. لوازم جانبی باید با دسته‌گل شما مطابقت داشته باشد. انواع دسته‌گل و مزیت‌های آن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

در آخر توصیه می‌کنم حتما اینستاگرام والا دیزاین را دنبال کنید.

5/5 - (35 امتیاز)
نگین حبیبی
من نگین حبیبی متولد 1379، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار هستم. علاقه‌مند به فعالیت در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم. امیدوارم از تمام مطالب منتشرشده از طرف بنده رضایت کامل داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره جهت خرید دوره های آموزشی و خدمات تیم والادیزاین