معرفی برگ‌های تزئینی پر کاربرد برای گل آرایی

معرفی برگ‌های تزئینی پر کاربرد برای گل آرایی

معرفی برگ‌های تزئینی پر کاربرد برای گل آرایی! آموزش و ساخت سازه‌های گل آرایی با استفاده از برگ های تزئینی قابل انجام است. مهم‌ترین قسمت گل آرایی مدرن برگ آرایی است. در این مقاله به نحوه استفاده از برگ‌های تزئینی و معرفی برگ‌های مفید می‌پردازیم.

در ادامه همراه سایت والا دیزاین باشید.

برگ آرایی دسته گل به جای کاغذ رنگی

مهمترین عنصر برای طراحی بعد از گل، برگ‌های تزئینی است. از برگ‌های تزئینی علاوه بر استفاده در سبد گل و جعبه گل می‌توان در دسته گل نیز استفاده کرد. گل‌ها را باید با برگ‌های کوردلین، دراسنا و شمشاد تزیین کرد.

تناسب شیرینی‌ها مهم‌ترین قسمت چیدمان است. نسبت باید بر اساس اندازه و نوع گل تعیین شود. ترکیب برگ و گل مناسب نیست. مهم این است که آن را انتخاب کنید تا گل آرایی را خراب نکند. در صورت چیدمان درست برگ‌ها زیبایی کار دو چندان می‌شود.

نکته

برای گل آرایی تاج از برگ‌های تزئینی بزرگ و ضخیم و برای گل آرایی شیشه‌ای باریک از برگ‌های کوچک استفاده کنید. پشت طرح تاج گل و سبد گل باید با برگ‌های محکم تزئین شود.

معرفی برگ‌های تزئینی پر کاربرد برای گل آرایی

معرفی برگ‌های تزئینی پر کاربرد برای گل آرایی

اگر بخواهیم برگ‌ها را بر اساس شکل، شکل و عملکرد آن‌ها دسته‌بندی کنیم، باید چندین ویژگی را در نظر داشته باشیم. قصد داشته باشیم از قاب برای چیدمان گل استفاده کنیم می‌توانیم از برگ‌هایی مانند دلار نقره‌ای یا شمشیر استفاده کنیم. اگر بخواهیم به طرح گل وزن بصری اضافه کنیم، از برگ‌های حجیم و پرکننده برای پوشاندن فضای خالی اسفنج تخلیه استفاده می‌کنیم. در ادامه با برگ‌ها برای آموزش گل‌آرایی آشنا می‌شویم.

اکالیپتوس دلار نقره‌ای، یک تاج نقره فام

استفاده از برگ‌های آبی و خاکستری کدر برای تاج گل و تاج‌های نمایشی ایده‌آل است، زیرا این گیاه را می‌توان خشک و تازه کرد. درست است که برگ ها خواص درمانی دارند، اما بیشتر مورد توجه طراحان گل هستند.

برگ‌های عبایی، پر دوام و درخشان

برگ‌های عبایی، پر دوام و درخشان

بیشتر گل آرایی‌ها از برگ‌های تزئینی عبایی استفاده می‌کنند. برگ‌های سبز تیره براق روی این گیاه وجود دارد. برگ‌ها می‌توانند برای مدت طولانی بدون آب و غذای گل زندگی کنند و از گیاهی به همین نام به دست می‌آیند. شکل چین خورده و تخت آن در مراسم استفاده می‌شود.

برگ تزئینی سرخس (سرخس چرمی، سرخس درخت)

دو نوع برگ سرخس در گل ها وجود دارد. سرخس چرمی برای تزیین گل انتخاب خوبی است. برگ های نازک درخت سرخس آن را انتخاب بهتری برای دسته گل می کند. دو برگ تزئینی وجود دارد.

نخل مرداب، یکی از پر کاربردترین برگ های تزئینی

یکی از پرطرفدارترین انتخاب ها در چیدمان برگ برای تزیین دسته گل، گیاه آپارتمانی مقاوم است. قسمت پایین دسته گل عروس با این گیاه محبوب پر شده است. طراحان گل از این گیاه بسیار استفاده می کنند زیرا شکل دادن به آن آسان است.

برگ عنکبوتی یا گیاه گل گندمی

برگ‌های عنکبوت (گیاه گل گندم) با ساقه‌های قرمز رنگ یکی از منحصربه‌فردترین برگ‌های تزئینی طبیعی هستند. این ساقه ها به دلیل طول های متفاوتی که دارند به طرح عمق می بخشند و جلوه خاصی به دسته گل در محور اصلی می‌بخشند.

برگ‌های شمشیری

چرا برگ های شمشیر اینقدر جذاب هستند؟ این گیاه سیاه و سفید است و در بیشتر گل آرایی ها استفاده می شود. گیاه خطی را می توان با انواع مختلفی از گیاهان استفاده کرد. امکان ایجاد گل و بافت وجود دارد.

سوالات متداول

سوالات متداول

پر استفاده‌ترین برگ در گل آرایی کدام است؟

برگ های عبایی به دلیل انعطاف پذیری و تغییر شکل به هر شکلی یکی از محبوب ترین برگ ها در طراحی گل هستند

نظر شما در مورد تاثیر برگ در گل آرایی چیست؟

برگ های انبوه و پرکننده علاوه بر پنهان کردن فضای خالی گل آرایی بر وزن بصری اثر می افزایند و به همین دلیل در گل آرایی موثر هستند.

چگونه از برگ های پایه گل ها استفاده می شود؟

پایه گل ها مناسب است. برگ های لیندا و شمشیر در گوشه ها آویزان شده تا کیفیت کار افزایش یابد

سخن نهایی

معرفی برگ‌های تزئینی پر کاربرد برای گل آرایی! آموزش برگ آرایی و شناخت برگ های تزیینی و ترکیب آن‌ها با گل های مختلف و در طرح های مختلف یکی از آموزش های مهمی است که باید در گل آرایی یاد گرفت. در مقاله بعدی با حجم دادن به گل ها آشنا خواهیم شد. شما تجربه زیادی در چیدمان برگ دارید. اگر تجربیات خود را با ما در میان بگذارید خوشحال خواهیم شد.

5/5 - (30 امتیاز)
سهیل رئوف پناه وب‌سایت
سهیل رئوف پناه (Soheyl Raoufpanah) هستم کارشناس سئو و مدیر وب سایت آموزشی کافه وردپرس. تحصیلم رو در دانشگاه شهید شمسی پور گذروندم و روز به روز در تلاشم تا بتونم چیزهای زیادی رو با کمک دنیای کسب‌وکار اینترنتی به دست بیارم. من رو همیشه در تلاش می‌بینید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره جهت خرید دوره های آموزشی و خدمات تیم والادیزاین