بهترین دسته‌گل خواستگاری که باید بخرید

بهترین دسته‌گل خواستگاری که باید بخرید

بهترین دسته‌گل خواستگاری را برای به‌یادماندنی‌ترین شب زندگی انتخاب کنید! بعد از مدت‌ها فردی را که دوستش دارید و مایلید تا آخر عمر همراهتان باشد پیدا کردید و حالا آماده‌اید تا بهترین روز زندگی‌تان را به هم گره بزنید. یکی از ارکان مهم و اصلی و همچنین جزء جدایی‌ناپذیر ازدواج، انتخاب بهترین سبد گل یا دسته‌گل خواستگاری است که ذوق و شخصیت و علاقه و احساسات شما را نشان می‌دهد و یکی از مهم‌ترین انتخاب‌های زندگی خواهد بود.

اگر خانواده‌ها با یکدیگر ناآشنا باشند، برای عروس بسیار مهم است که بهترین انتخاب را در مدل گل داشته باشد گل مراسم عقد نماد احترام و محبت خانواده داماد به عروس است. بهتر است در انتخاب آن دقت کنید. برای رعایت ادب و احترام به میزبان حتماً همراه با دسته‌گل پیشنهادی، شیرینی یا شکلات‌های خاص و شیک تهیه کنید.

در ادامه با سایت والا دیزاین همراه باشید.

بهترین دسته‌گل خواستگاری که باید بخرید

بهترین دسته‌گل خواستگاری که باید بخرید

بهترین دسته‌گل خواستگاری که باید بخرید

یک دسته‌گل یا سبدی وجود دارد که می‌توانید با خود ببرید. نوع، رنگ و کیفیت گل استفاده شده برای دسته‌گل عروسی بسیار مهم است. هنگام خرید گل برای عروسی، سخاوتمند و محترمانه رفتار کنید. استفاده از گل‌هایی که تازه هستند و برگ‌های پژمرده ندارند بسیار مهم است. اگر از قبل عروس را می‌شناسید سعی کنید از گل‌های موردعلاقه او استفاده کنید و در غیر این صورت می‌توانید برای انتخاب بهتر از گل‌های معرفی شده کمک بگیرید.

تعدادی گل وجود دارد که می‌توان از آن‌ها در دسته‌گل عروسی استفاده کرد.

گل‌های زیبای رز، سلطان گل‌ها

گل رز نماد عشق و عاشقی در سراسر جهان است. می‌توانید از این گل به‌صورت تک‌رنگ یا ترکیبی استفاده کنید. اگر با خانواده عروس آشنا نیستید، نباید از رنگ قرمز به‌تنهایی استفاده کنید. بسیاری از عروس‌ها دوست دارند گل‌های رز را برای دسته‌گل عروسی خود نگه دارند تا زیبایی و جذابیت آنها حفظ شود

گل‌های آنتوریوم

در میان گل‌های مجلل و باشکوه، گل آنتوریوم یک گزینه عالی برای دسته‌گل عروسی است. می‌توانید از ترکیب چند گل با ترکیب رنگی مناسب یا یک نوع گل با ترکیب رنگ‌های متنوع برای دسته‌گل استفاده کنید. ترکیبی خاص، زیبا و مجلل از آنتوریوم، لیلیوم و ارکیده امکان‌پذیر است.

گل‌های لیلیوم

سبد گل یا دسته‌گل عروسی با گل‌های زیبای لیلیوم گزینه‌ای جذاب است. می‌توانید از این گل به‌صورت تک‌رنگ یا ترکیبی از چندرنگ استفاده کنید. لیلیوم شرقی از خانواده لیلیوم‌ها است و بوی مطبوعی دارد که حس خوبی را در افراد ایجاد می‌کند.

گل‌های لوکس ارکیده

یکی از زیباترین گل‌های دنیا گل ارکیده است. گل ارکیده یک انتخاب عالی برای یک سبد گل بسیار خاص و شیک است. اعتقاد بر این است که خانواده سلطنتی بریتانیا نیز مسئول گل ارکیده هستند. گل ارکیده مجلل‌ترین گل دنیاست که می‌توانید مقاله کامل آن را با عنوان گل ارکیده مطالعه کنید.

ترکیب دوگل

برخی از افراد سادگی را دوست دارند و دوست دارند تنها دو نوع گل را با هم ترکیب کنند. اگر ترکیب گل رز و شیپور سفید با برگ و گل‌های ریز عروس تزیین شود نتیجه بهتری خواهد داشت.

ترکیب گل رز سفید و نیلوفرهای بنفش در تعداد زیاد با برگ‌های سبز و گل‌های ریز عروس بسیار زیباست. برخی از گل‌فروشی‌ها از ترکیب‌ها و طرح‌های سنتی استفاده می‌کنند، بنابراین شما باید یک سفارش جزئی انجام دهید. گل‌های گلایل و شب‌بو بیشتر برای مراسم ترحیم و عزاداری مناسب هستند پس از آن استفاده نکنید.

اهمیت رنگ گل‌ها در دسته‌گل خواستگاری

با رنگ می‌توان احساسات متفاوتی ایجاد کرد. نماد و معنای رنگ گل در گل آرایی را در مطالب قبلی سایت والادیزاین بررسی کردیم. سفید، بنفش، یاسی، صورتی و آبی محبوب‌ترین رنگ‌های گل برای اولین جلسه هستند.

رنگ سفید نشانه پاکی و صداقت، رنگ صورتی نشانه احترام و رنگ قرمز نشانه عشق است. رنگ‌های قوی مانند زرد و نارنجی برای خواستگاری مناسب نیستند. اگر می‌خواهید رنگارنگ‌تر باشید می‌توانید از پرنده بهشتی، گل آلسترومریا و مریم استفاده کنید. گل نرگس و گل لاله و آفتاب‌گردان برای مراسم عقد رسمی نیستند و بهتر است آن‌ها را انتخاب نکنید.

برای مراسم خواستگاری دسته‌گل یا سبد گل؟ کدام مناسب‌تر است؟

این موضوع سلیقه‌ای است و به سلیقه عروس مربوط می‌شود. انتخاب سبد برای گل آرایی رسمی‌تر، مجلل و زیباتر از کاغذهای رنگی، روبان و دسته‌گل است. گل‌هایی که در یک سبد یا یک گلدان بزرگ یا جعبه‌های شیشه‌ای یا چوبی بزرگ تزئین شده‌اند به انتخابی هوشمندانه، شیک و چشم‌نوازتر و چشمگیر تبدیل می‌شوند. با استفاده از اسپری مخصوص که دیرتر خشک و محو می‌شود بسیار خاطره‌انگیزتر می‌شود.

سبد گل برای یک جلسه خواستگاری رسمی و جدی بهتر است و در موقعیت‌های رسمی با اعتمادبه‌نفس و ماهیچه‌های ایستاده راه بروید و با یک سبد گل رسمی و شیک که با احترام تقدیم می‌کنید بسیار چشمگیرتر به نظر خواهید رسید.

بهتر است در اولین جلسه از دسته‌گل‌های متوسط یا سبد گل استفاده کنید و برای جلسات جدی‌تر، سبد گل و دسته‌گل بزرگ تهیه کنید. انتخاب گل‌هایی که تازه و باکیفیت هستند برای ازدواج بسیار مهم است.

بسیار مهم است که گل‌فروشی را انتخاب کنید که تجربه، سلیقه و حساسیت لازم را داشته باشد تا یک گل منحصربه‌فرد و شیک برای شما تهیه کند. اگر با خانواده‌ها و روحیات آن‌ها آشنا هستید، باید بتوانید گل مناسبی را برای خواستگاری انتخاب کنید.

نکاتی در مورد نحوه ارائه یک دسته‌گل یا سبد گل برای خواستگاری

نکاتی در مورد نحوه ارائه یک دسته‌گل یا سبد گل برای خواستگاری

نکاتی در مورد نحوه ارائه یک دسته‌گل یا سبد گل برای خواستگاری

شما می‌توانید کوچک‌ترین حرکات خود را در خاطرات ببینید. نحوه ارائه دسته‌گل بسیار مهم و یکی از این حرکات است. برای ارائه سبد گل با لبخند، باید آن را با دودست بگیرید. در آن زمان این نشان‌دهنده احترام شماست.

زمان ارائه دسته‌گل به‌صورت افقی است تا بتوانید یک‌دست خود را روی ساقه‌های دسته‌گل و دست دیگر را در پشت دسته‌گل به مادر عروس بگذارید.

نکته: اگر قصد یادگیری گل آرایی از ۰ تا ۱۰۰ را دارید می‌توانید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید و اطلاعات تکمیلی را آنجا ببینید.

سؤالات مکرر

چه گل‌هایی عمدتاً برای خواستگاری مناسب تراست؟

گل‌هایی که برای سبد گل یا دسته‌گل عروسی مناسب هستند عبارت‌اند از رز، آنتوریوم، لیلیوم، ارکیده و گل‌های خاص و شیک. ترکیب گل رز سفید و سوسن بنفش و همچنین ترکیب گل رز و شیپور سفید برای افرادی که خواهان سادگی هستند می‌تواند ساده و زیبا باشد.

انتخاب کدام رنگ‌ها برای گل عروسی بهتر است؟

استفاده از رنگ‌های روشن برای گل‌ها بهتر از استفاده از رنگ‌های تیره است.

آیا دسته‌گل برای خواستگاری بهتر از سبد گل است؟

اصولاً برای یک جلسه رسمی مانند خواستگاری، پیشنهاد انتخاب یک سبد گل لوکس‌تر است یا درنهایت یک دسته‌گل با کاغذ رنگی و روبان زیباتر از دسته‌گل معمولی است.

سخن نهایی

بهترین دسته‌گل خواستگاری را برای به‌یادماندنی‌ترین شب زندگی انتخاب کنید! یکی از مهم‌ترین اجزای تشریفات عقد، گل است. خاطره‌انگیز خواهد بود؛ زیرا نشان‌دهنده اشتیاق و احترام شما به عروس و خانواده‌اش است. هنگام انتخاب یک دسته‌گل برای مراسم‌ها باید به عوامل زیادی توجه کرد. اصول انتخاب گل برای مراسم خواستگاری در این مقاله موردبحث قرار گرفت. به اشتراک گذاشتن نظرات و ایده‌های خود با ما و سایر کاربران ما را خوشحال می‌کند.

در آخر توصیه می‌کنم حتما اینستاگرام والا دیزاین را دنبال کنید.

5/5 - (32 امتیاز)
نگین حبیبی
من نگین حبیبی متولد 1379، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار هستم. علاقه‌مند به فعالیت در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم. امیدوارم از تمام مطالب منتشرشده از طرف بنده رضایت کامل داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره جهت خرید دوره های آموزشی و خدمات تیم والادیزاین