بادکنک آرایی چیست؟ چطور از این مهارت کسب درآمد کنیم؟

بادکنک آرایی چیست؟ چطور از این مهارت کسب درآمد کنیم؟

بادکنک آرایی چیست؟ آشنایی با این هنر جذاب و شاد و مدرن! در مراسم تولد از گذشته تاکنون از بادکنک‌ها به‌عنوان یک پایه ثابت استفاده شده است. انسان‌ها برای جشن‌های مختلف میل بی پایانی به زیبایی، تزیین و طراحی دارند و برای ایجاد یک طرح فوق‌العاده و چشم‌نواز با بادکنک‌ها تنها به کمی ذوق، خلاقیت، زیبایی‌شناسی و آموزش نیاز است.

در این بخش از آموزش بادکنک آرایی همراه والادیزاین باشید.

بادکنک آرایی چیست؟ چطور از این مهارت کسب درآمد کنیم؟

بادکنک آرایی چیست؟ چطور از این مهارت کسب درآمد کنیم؟

بادکنک آرایی چیست؟ چطور از این مهارت کسب درآمد کنیم؟

<iframe src=”https://shenoto.com/iframe2/album/podcast/214090″ scrolling=”no” frameborder=”0″ width=”100%” height=”102px”></iframe>

وقتی از تعداد نسبتاً زیادی بادکنک برای ایجاد دکور و طراحی با رنگ‌های شیک و چیدمان منظم و هماهنگ با موضوع مراسم استفاده می‌شود، بادکنک آرایی کلمه‌ای است که به کار می‌رود.

در واقع یکی از هنرهایی است که امروزه با استفاده از بادکنک‌های خاص و باکیفیت در تم‌ها و تکنیک‌های رنگی متفاوت و همچنین ترکیب گل آرایی در اکثر جشن‌ها و مناسبت‌ها استفاده می‌شود، امروزه بادکنک‌آرایی بسیار محبوب‌تر از گذشته شده است. در تولدها و در همه گروه‌های سنی جایگاه و کاربرد خاص خود را دارد.

این هنر جذاب و فواید آن در این مقاله از سایت والادیزاین معرفی خواهد شد.

امیدواریم مورداستفاده افرادی قرار گیرد که زیبایی و سلیقه خاص بودن را دوست دارند.

بادکنک‌ها دارای چه ویژگی‌هایی هستند که در بادکنک آرایی مورداستفاده قرار می‌گیرند؟

بهترین بادکنک‌ها برای بادکنک آرایی کدام‌اند؟ آیا می‌توان از هر نوع بادکنکی استفاده کرد؟

بادکنک‌های معمولی و ساده با بادکنک‌هایی که برای بادکنک‌آرایی استفاده می‌شوند یکی نیستند. بادکنک‌های مورداستفاده در طراحی باید دارای سه ویژگی باشند.

کیفیتشون خیلی بالاست

پس از بادشدن پژمرده نمی شوند.

بادکنک‌ها صاف و یکنواخت هستند.

بادکنک‌های معمولی ارزان هستند، عمر کوتاهی دارند و بعد از یک روز باد آن‌ها کم می‌شود و برای اکثر بادکنک‌هایی که حداقل به یک هفته زمان نیاز دارند جواب نمی‌دهد.

بادکنک‌ها را می‌توان با پمپ دستی یا برقی باد کرد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله پمپ باد بالن مراجعه کنید.

بادکنک آرایی با استفاده از گازهای هلیوم انجام می‌شود.

گاز هلیوم به دلیل ایمنی و وزن کم در طراحی و تزیین بادکنک بسیار مفید است. نسبت به سایر روش‌های طراحی با بادکنک در زمان کمتری انجام می‌شود.

نکته: حتما درباره بادکنک آرایی ساده در منزل مطالعه‌ای داشته باشید.

در مقایسه با سایر روش‌های طراحی، بادکنک‌آرایی مزایایی دارد!

بادکنک آرایی در مقایسه با سایر روش‌های تزیین مراسم دارای مزایایی است که می‌توان آن‌ها را دلیل قانع‌کننده‌ای برای جایگزینی یا انتخاب بادکنک آرایی دانست. در این بخش به برخی از آن‌ها اشاره خواهد شد.

آماده‌سازی سریع

اولین مزیت این هنر نسبت به طرح‌های دیگر آماده‌سازی سریع آن است و می‌توانید در کمترین زمان دکوری زیبا و چشم‌نواز خلق کنید.

جابه‌جایی آسان

مزیت دوم این است که برخی از مدل‌های بادکنک‌آرایی قابل‌حمل هستند و بعد از اتمام مراسم می‌توان آن‌ها را به مکان دیگری منتقل کرد.

دیوار با بادکنک آرایی آسیبی نمی‌بیند.

بادکنک آرایی بهترین انتخاب است؛ زیرا اگر بخواهید طرحی را اجرا کنید یا مکانی را که رویدادتان در آن برگزار می‌شود اجاره کنید؛ چون با گره متصل می‌شود به دیوار آسیبی وارد نمی‌کند.

توانایی اجرا در هر مکان

شما توانایی چیدمان بادکنک در هر مکانی را دارید و نیاز به زیرساختی ندارد و به‌راحتی می‌توانید طرحی جذاب و چشم‌نواز خلق کنید.

جنبه اقتصادی

این مهارت نیاز به هزینه کمتری دارد و شامل هیچ کار کثیف و به‌هم‌ریختگی نمی‌شود.

حجم زیاد

پس‌زمینه بسیار جذابی با حجم بالای بادکنک‌ها ایجاد می‌شود.

هنری برای همه مناسبت‌ها

مزیت دیگر این است که می‌توان از این هنر جذاب و چشم‌نواز در تمامی مناسبت‌ها و مراسم ها استفاده کرد، از جشن تولد گرفته تا مراسم ازدواج، جشن‌ها، جشن‌های مربوط به کودک، افتتاحیه، ورودی فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌ها، رویدادهای ملی و… همه گروه‌های سنی می‌تواند با بادکنک آرایی استفاده شود.

آموزش بادکنک آرایی شامل چه مواردی است؟ آیا می‌توان از این هنر درآمد کسب کرد؟

آموزش بادکنک آرایی شامل چه مواردی است؟ آیا می‌توان از این هنر درآمد کسب کرد؟

آموزش بادکنک آرایی شامل چه مواردی است؟ آیا می‌توان از این هنر درآمد کسب کرد؟

امروزه بادکنک آرایی به روش‌های مدرن و حرفه‌ای انجام می‌شود و در بسیاری از جشن‌ها و مراسم شاد جایگاه ویژه‌ای دارد و مردم برای طراحی مجالس خود هزینه‌های زیادی می‌پردازند. با تکرار و تمرین و ذوق و خلاقیت می‌توانید با دیدن آموزش بادکنک‌آرایی به یک طراح با درآمد عالی تبدیل شوید.

در دوره بادکنک آرایی چه مواردی آموزش داده می‌شود؟

کلیه اقلام آموزش بادکنک آرایی از صفر تا صد (قوس‌های منظم و نامنظم) کار با بادکنک ماری، ساخت شماره، دسته‌گل، بادکنک، تم‌سازی، ترکیب با گل‌آرایی و میوه‌آرایی، استفاده از بادکنک در جعبه گل و کادو، سیسمونی طراحی و… گفته شد که با مشاهده فایل‌های آموزشی این سایت می‌توانید بلافاصله شروع به یادگیری کنید.

سؤالاتی در مورد بادکنک آرایی که اغلب از طریق کاربران پرسیده می‌شود.

آیتم‌های آموزش بادکنک‌آرایی چه چیزهایی است؟

طاق‌های منظم و نامنظم، کار روی زمینه، کار با بادکنک ماری، شماره، دسته‌گل، تم ساخت، ترکیب با گل‌آرایی و میوه‌آرایی، جعبه گل و کادو، طرح سیسمونی، خانه و جشن‌های مختلف وجود دارد.

تفاوت بادکنک‌های مخصوص با بادکنک‌های معمولی چیست؟

ماندگاری و کیفیت بالا، گرد بودن، عدم تغییر رنگ و صاف و یکدست بودن.

مزایای بادکنک‌آرایی نسبت به سایر دیزاین‌ها چیست؟

سریع آماده می‌شود، جابجایی آن آسان است، دیوار با آن آسیب نمی‌بیند، امکان دیزاین در هر مکانی دارد و…

سخن آخر

بادکنک آرایی چیست؟ آشنایی با این هنر جذاب و شاد و مدرن! بادکنک‌ها در جشن تولد پایه ثابتی از طراحی دارند و یکی از لوازم قدیمی است. امروزه طراحی بادکنک به‌صورت اصولی و مدرن انجام می‌شود که باسلیقه، خلاقیت و آموزش در این راستا می‌توانید بهترین طرح‌ها را برای هر مناسبت و جشن‌های مختلف در رنگ‌های متنوع و زیبا خلق کنید. زیبایی و جذابیت رویداد شما باید با خلاقیت و ایده‌های جدید ایجاد شود.

بادکنک‌آرایی و ایده‌های آن در این مقاله به طور کامل توضیح داده شده است. امیدواریم موردتوجه شما عزیزان قرار گیرد و از آن به نفع خود استفاده کنید. می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات از ما بپرسید.

در آخر توصیه می‌کنم حتما اینستاگرام والا دیزاین را دنبال کنید.

بادکنک آرایی چیست PDF

5/5 - (45 امتیاز)
نگین حبیبی
من نگین حبیبی متولد 1379، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار هستم. علاقه‌مند به فعالیت در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم. امیدوارم از تمام مطالب منتشرشده از طرف بنده رضایت کامل داشته باشید.

‫10 نظر

 • مجتبی گفت:

  واقعا بادکنک آرایی یکی از موضوعات جذابی است که به نظر من هر کسی باید در کنار گل آرایی اون رو یاد بگیره تا بتونه به درآمد بالایی برسه. من خودم ۳ سال و نیم هست که این کار رو شروع کردم و خیلی نتیجه خوبی گرفتم و خدا رو شکر درآمد خوبی هم دارم. ممنون از تیم والا دیزاین

  • سلام و درود جناب مجتبی
   بله دقیقا همینطور هست. اگر شما یا هر شخصی که قصد چنین کاری رو داره باید بتونید گل آرایی هم در کنار بادکنک آرایی هم اضافه کنید و یاد بگیرید چرا که این دو هنر کنار هم بسیار زیبا و جالب هستند. ممنون بابت نظری که دادید و انشاالله که نتایج بهتری رو بگیرید.

 • عطیه فیاض گفت:

  سلام وقتتون خوش
  سوالی خدمتتون داشتم. می خواستم بدونم که من اگر در کنار گل آرایی بادکنک آرایی رو هم یاد بگیرم چه مزایایی میتونه برای من داشته باشه؟ یعنی در اصل واجبه یاد بگیرم یا نه؟

  • سلام و درود خانم فیاض
   قطعا الان که می‌دونید بادکنک آرایی چیست باید بتونید گل آرایی هم کنار این موضوع یاد بگیرید چرا که می‌تونه باعث افزایش درآمد و خلاقیت شما در این هنر بشه. توصیه من این هست که حتما این کار رو انجام بدید.

 • علیرضا شاکر گفت:

  سلام خدمت خانم افشار و خانم فاطمه اعلا. من از آموزش گل آرایی و آموزش بادکنک آرایی که در سایت به صورت رایگان گذاشته بودید استفاده کردم و نتایج خیلی خوبی گرفتم. ممنون بابت محتوای ارزشمندتون

  • سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که تونستید این دو هنر رو یاد بگیرید. مظمئن باشید که اگر با همین پشتکار جلو برید قطعا نتایج شگفت انگیزی خواهید گرفت. ممنون از لطف و محبت شما و پیامی که ارسال کردید

 • ابوالفضل گفت:

  پادکستتون عالییییی بود. من واقعیت متن رو نخوندم ولی پادکستتون عالی، جامع و کامل بود. قطعا با توجه به پادکست، حتما متن مقاله هم خوب بود. مرسی از تیم خوب والا دیزاین

  • سلام جناب ابوالفضل عزیز
   خیلی هم عالی. سعی کنید چند بار گوش کنید تا درک درستی از موضوعات مورد نظر داشته باشید. قطعا اتفاقات خوب و عالی برای شما میفته. ممنون بابت نظری که نسبت به ما داشتید.

 • ثمین محمدی گفت:

  ببخشید من قصد دارم از خدمات تیم والا دیزاین استفاده کنم. میشه لطفا راهنمایی کنید و بگید که چجوری می‌تونم از خدماتتون استفاده کنم؟ ممنون

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره جهت خرید دوره های آموزشی و خدمات تیم والادیزاین