جریان انرژی و فنگ شویی با گل‌وگیاه

جریان انرژی و فنگ شویی با گل‌وگیاه

جریان انرژی و فنگ شویی با گل‌وگیاه به شما و انرژی خانه کمک زیادی می‌کند. هر انرژی منفی را می‌توان با کمک گل‌وگیاه به انرژی مثبت تبدیل کرد. تمرکز و عملکرد بهتر توسط آن‌ها افزایش می‌یابد. در این مقاله قصد داریم در مورد گل‌وگیاه صحبت کنیم.

در ادامه همراه سایت والا دیزاین باشید.

فنگ شویی به چه معناست؟

خاستگاه اصلی این تکنیک آسیا است. جریان انرژی خوب و مثبت در زندگی می‌تواند ناشی از حرکت و استفاده از عناصر مادی باشد. یعنی برای بهترین چیدمان گل‌ها در محل کار و زندگی استفاده می‌شود تا بیشترین تأثیر را در تعادل و هماهنگی، احساس خوب و آرامش، شادی و موفقیت، سلامتی و ثروت داشته باشد. چیدمان گل‌وگیاه با فنگ شویی یکی از همین ایده‌ها است.

استفاده از خطوط و اشکال منحنی و رنگ‌های مناسب از مهم‌ترین نکات در رعایت فنگ شویی است. آب، خاک، باد، آتش و اثر پنج عنصر مادی هستند.

جریان انرژی و فنگ شویی با گل‌وگیاه

جریان انرژی و فنگ شویی با گل‌وگیاه

جریان انرژی و فنگ شویی با گل‌وگیاه

یکی از بهترین راه‌ها برای تزیین محل کار و زندگی استفاده از گل و گیاه ثروت ساز است. ازدست‌دادن انرژی منفی و جریان انرژی مثبت می‌تواند ناشی از استفاده از گل‌وگیاه باشد. نوع گل‌وگیاه باید طبق اصول انتخاب شود. گیاهان با برگ‌های بزرگ انتخاب خوبی هستند.

اگر همه گل‌ها باز باشند عمر گل‌ها کوتاه می‌شود پس سعی کنید هنگام خرید گل در منزل از جوانه استفاده کنید. گیاهان و گل‌ها با گلدان‌های بزرگ و متوسط برای قسمت‌های مختلف خانه و محل کار ایده‌آل هستند. گلدان‌های کوچک‌تر باید برای میز و قفسه قرار داده شود.

اگر می‌خواهید گوشه‌ای دنج در آشپزخانه ایجاد کنید، یک گلدان بزرگ متناسب با فضا انتخاب کنید. بوی گل یا گیاهان سبز حال شما را بهتر می‌کند.

جهت‌های مناسب برای استفاده از گل‌وگیاه

جنوب، شرق و جنوب شرقی بهترین مسیرها برای داشتن گل‌وگیاه هستند. بهتر است از گل‌وگیاه شمال، غرب و شمال غرب استفاده نکنید.

گل‌وگیاه در محل کار

بر اساس مطالعات انجام شده، گل‌ها و گیاهان در محیط کار تا 15 درصد عملکرد و کارایی بالاتری دارند و باعث ایجاد نشاط، تمرکز، کاهش استرس و بهبود توانایی یادگیری می‌شوند. افرادی که گیاهان بیشتری دارند نسبت به افرادی که گیاهان کمتری دارند روابط اجتماعی بهتری دارند. می‌توان از گلدان‌های بزرگ و کوچک روی میز استفاده کرد.

تأثیر گل‌وگیاه در تسریع بهبود بیماری

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط محققان گل‌وگیاه، ضربان قلب را کاهش داده و فشارخون را تنظیم می‌کند.

بهترین انتخاب برای فنگ شویی با گل‌وگیاه

ازبین‌بردن انرژی منفی ناشی از جریان انرژی مثبت از گل‌ها و گیاهان خواهد بود. چوب یکی از عناصری است که می‌تواند آرامش و انرژی مثبت را افزایش دهد.

گیاه سانسوریا

برگ‌های بلند گیاه مار دلیل نام‌گذاری آن است. اگر می‌خواهید از گل‌ها و گیاهان به‌خوبی استفاده کنید، گیاه سانسوریا انتخاب خوبی است. گیاه سبز زیبا تولیدکننده یون منفی است. یون منفی باعث بهترشدن هوای محیط می‌شود. سانسوریا را می‌توان هر دو هفته یکبار آبیاری کرد.

گیاه لی لی؛ فنگ شویی با گل‌وگیاه

گل‌وگیاه گیاه لی‌لی برای خوشبختی فرد مناسب است. هوای هر محیطی به‌خاطر آن تمیز و سالم است. گیاه لی‌لی به آب زیادی نیاز ندارد و هر دو هفته یکبار می‌توان آن را آبیاری کرد و برای مکان‌های بسته و آپارتمان‌ها مناسب است.

گل صدتومانی در فنگ شویی

این گیاه گل همیشه‌بهار اگر به‌خوبی از آن نگهداری شود یکی از گیاهان با عمر طولانی است. جذابیت عشق و ثروت چیزی است که این را به یک انتخاب خوب تبدیل می‌کند. رنگ‌بندی صورتی و قرمز است. جریان بالای انرژی می‌تواند توسط گل صد تومانی ایجاد شود.

گیاه بامبو در فنگ شویی

بامبو یکی از محبوب‌ترین گیاهان در جهان است. مراقبت زیادی برای این گیاه لازم است. گلدان باید یک روز در میان عوض شود. اگر آب گیاه بامبو تغییر نکند ممکن است تولید انرژی مثبت مختل شود.

گیاه یشم در فنگ شویی

برگ‌های گیاه یشم شباهت زیادی به سکه دارد. سکه نماد ثروت است و کارشناسان توصیه می‌کنند از هر تعداد گل یشم استفاده شود.

گیاه سرخس در فنگ شویی

تصاویری از گیاهان سرخس در خانه

تصاویری از گیاهان سرخس در خانه

یکی از بهترین راه‌های فنگ‌شویی استفاده از گل‌وگیاه سرخس است. سرخس با هر آب‌وهوایی سازگار است و نیازی به نگهداری زیادی ندارد. انرژی مثبت زیادی تولید می‌کند که اگر برای مدت طولانی از محل زندگی یا کار خود دور باشید، احساس خوبی به شما می‌دهد.

گل مریم‌گلی

با هر آب‌وهوایی سازگار است و انرژی منفی را از هوا می‌برد. مریم‌گلی به افراد مبتلا به آلرژی کمک می‌کند.

درخت پرتقال

رایحه دلپذیر پرتقال حس خوبی به شما می‌دهد. افرادی که درخت پرتقال داشته‌اند به خوشبختی آن اذعان دارند.

گیاه درخت پول

درخت پول یکی از تأثیرگذارترین و محبوب‌ترین در جریان انرژی است. به‌خاطر نامش ثروت و خوشبختی را جذب می‌کند.

سؤالاتی که به طور مکرر پرسیده می‌شود

چه گیاهانی مناسب برای فنگ شویی هستند؟

گیاهانی مانند سانسوریا، سوسن، درخت بامبو، پرتقال، گیاه صدف، ارکیده، گل یشم و درخت پول در جریان انرژی مثبت و خلق‌وخوی خوب مؤثر هستند.

معنی کلمه فنگ شویی چیست؟

حرکت و استفاده از عناصر مادی باعث جریان‌یافتن انرژی خوب و مثبت در زندگی فرد می‌شود. بدین منظور که برای بهترین تزیینات در محل کار استفاده می‌شود تا بیشترین تأثیر را در تعادل و هماهنگی، احساس خوب و آرامش، شادی و موفقیت، سلامتی و ثروت داشته باشد. یکی از این انرژی‌های مثبت در فنگ شویی چیدمان با گل‌وگیاه است.

استفاده از گل و گیاه در محل کار چه تاثیراتی دارد؟

با استفاده از گل‌ها و گیاهان می‌توان یادگیری ،تمرکز ،نشاط و انگیزه را افزایش داد همچنین کسانی که گل و گیا بیشتری دارند روابط اجتماعی بهتری هم دارند.

جملات نهایی و پایانی

جریان انرژی و فنگ شویی با گل‌وگیاه! ازآنجایی‌که گل‌ها و گیاهان تنفس می‌کنند باعث ایجاد حس خوب و جریان انرژی می‌شود که بهترین گزینه برای تزیین محل کار و زندگی است که علاوه بر زیبایی باعث ایجاد حس آرامش و انرژی مثبت و دفع انرژی منفی می‌شود. منتظر سؤالات، ایده‌ها و نظرات شما هستیم و امیدواریم از مطالب فوق نهایت استفاده را ببرید.

5/5 - (38 امتیاز)
نگین حبیبی
من نگین حبیبی متولد 1379، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار هستم. علاقه‌مند به فعالیت در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم. امیدوارم از تمام مطالب منتشرشده از طرف بنده رضایت کامل داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره جهت خرید دوره های آموزشی و خدمات تیم والادیزاین